Royal School Opole
a great place to be!

O nas

Royal School działa od maja 2007 roku. Uczymy 7 języków obcych: język angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski i czeski. Prowadzimy także kursy języka polskiego dla obcokrajowców.
Organizujemy kursy języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz szkolenia językowe dla firm i instytucji.

justyna na stronę

 

Nasi uczniowie często mówią, że czują się u nas jak w domu. Dbamy o dobrą atmosferę w szkole i na zajęciach, rozmawiamy o preferencjach i celu nauki, na bieżąco badamy zadowolenie naszych uczniów, słuchamy sugestii i rad aby sprostać Waszym wysokim oczekiwaniom.

U nas nikt nie jest numerkiem w dzienniku, znamy naszych uczniów po imieniu.

Lektorzy to zespół energicznych i wesołych ludzi, którzy lubią siebie i swoją pracę. Większość kadry związana jest ze szkołą od samego początku jej istnienia. Jest to bardzo ważne dla ucznia, który chce kontynuować naukę z tym samym nauczycielem przez kilka lat.

rooyal

 

Posiadamy Wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Opole oraz Akredytację Opolskiego Kuratora Oświaty a więc spełniamy warunki określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej i Sportu.akredytacja

KONTAKT

Dane firmowe:
ROYAL SCHOOL
ul. Katowicka 65,
45-061 Opole
Tel: 77/ 547 26 18
Email:info@royal.opole.pl

SZKOŁA JĘZYKOWA

Szkoła
Katowicka 65, 45-061 Opole
Godziny otwarcia:
pon-czwartek: 10:00 - 19:00
piątek: 10:00 - 17:00
Godziny zajęć:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 21:00
sobota: 8:00 - 18:00

JAK DOJECHAĆ

©2018 Royal School Opole

Strona zaprojektowana i wykonana przez Agencje Interaktywną X-Ray Design Solution - projektowanie stron WWW, Marketing, Pracownia Graficzna Projektownie stron WWW Opole